הרעיון

ביקורים, עזרה וחברה - עד הבית

שירות פרטי ואיכותי לאנשים מבוגרים שגרים בביתם

ההורים המבוגרים שלנו, שרק יהיו בריאים, עדיין גרים בבית שהם אוהבים, צלולים לגמרי, זקוקים רק פה ושם לעזרה, ואומרים תמיד ש"הכל בסדר". לנו יש ילדים משלנו, קריירה תובענית, אנחנו מקפידים להתנדב ולעשות ספורט, וגם הנכדים מתחילים להגיע, ומשנים את סדרי העדיפויות... 
אנחנו משתדלים לבקר כמה שאפשר, יוצאים לא מעט מהעבודה כדי ללוות אותם לרופאים, דואגים לקנות מה שצריך, ומתקשרים כמעט כל יום לשאול מה נשמע. ועדיין, "יושב לנו על הלב" שרוב הזמן ההורים לבד, מתקשים יותר לצאת מהבית באופן עצמאי, וגם הטלפון שלהם כבר מצלצל הרבה פחות.

את באות בימים הקמנו לטובת בני גילנו, שהיו רוצים לעזור יותר להורים שלהם, אבל החיים דורשים מהם לג'נגל בין הרבה משימות בו-זמנית; ולטובת ההורים - שזקוקים לקצת עזרה, ולהרבה עניין וקשר. 
המבקרות של באות בימים מגיעות אל ההורים בזמנים קבועים (פעם או פעמיים בשבוע) ולאורך זמן, ותוכן הביקורים נקבע בהתאם לצרכי ההורים ולהעדפותיהם - בבית או בחוץ, והכי טוב - גם וגם.
השירות נועד להעניק להורים זמן איכותי ורגוע וקשר חברתי חדש, ולשחרר את בני המשפחה מהדאגה, וגם מרגשי-האשם הבלתי-נמנעים.

השירות הינו בתשלום, ומוצע במספר חבילות, המותאמות לצרכים שלכם. 

ייחודו של השירות שלנו הינו ברמתן הגבוהה של המבקרות ובהתאמה הנכונה ביניהן לבין המארחים שלהן. 

לשם כך אנו באופן אישי מגיעות אל כל לקוח, לפגישת היכרות ללא התחייבות, במטרה להבין את הצרכים הספציפיים וההעדפות ולבצע את ההתאמה הטובה ביותר. 

מטרה נוספת של באות בימים היא ליצור מקומות עבודה עבור נשים בנות גילנו (חמישים פלוס...), אשר שוק העבודה אינו תופס את הבגרות והניסיון שלהן כרלוונטיים. אנו רואות בגיל יתרון, ושואפות לספק לנשים כמונו עבודה חלקית אך קבועה בשכר הוגן וראוי, שתאפשר להן לתרום ולהתמיד בה לאורך זמן.  

למי מתאים השירות?

לאנשים מבוגרים שמתגוררים בביתם

  

לאנשים מבוגרים שאינם זכאים לעזרה מביטוח לאומי 

לאנשים מבוגרים שנעזרים בביטוח לאומי אבל זקוקים לסיוע נוסף  

לאנשים מבוגרים שנעזרים במטפל.ת ומעוניינים בחברה ובקשר קבוע 

לשיחת ייעוץ והתאמת השירות פנו אלינו

© כל הזכויות שמורות לבאות בימים

עיצוב וקריאייטיב: קופי אידית

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now